Telsto-ს RF ადაპტერს აქვს DC-6 GHz ოპერაციული სიხშირის დიაპაზონი, გთავაზობთ შესანიშნავ VSWR შესრულებას და დაბალი პასიური ინტერმოდულაციას. ეს მას იდეალურს ხდის ფიჭური საბაზო სადგურებისთვის, განაწილებული ანტენის სისტემებისთვის (DAS) და მცირე ფიჭური აპლიკაციებისთვის.
7 16 DIN მამრობითი-N მდედრობითი ადაპტერი არის მაღალი სიმძლავრის RF კონექტორი, რომელიც ფართოდ გამოიყენება ანტენის სისტემებში ან საბაზო სადგურებში და უზრუნველყოფს უკეთეს შესრულებას ჩარევისა და ინტერმოდულაციის უარყოფის თვალსაზრისით.
| სიხშირის დიაპაზონი | DC-6GHz |
| პროდუქტის დასახელება | 7 16 DIN მამრობითი-N მდედრობითი ადაპტერი |
| VSWR | ≤1.15 |
| წინაღობა | 50 ohm |
| სიმძლავრე | 500 ვატი |
| მასალა | სპილენძი |
| ტემპერატურა (℃) | -30~+65 |
| დაცვის ხარისხი | IP65 |
| ზომა (მმ) | 21*47 |
| დაცვის ხარისხი | IP65 |
| პაკეტი | ერთჯერადი ყუთი ან ბუშტუკოვანი ტომარა |
| PIM(IM3) | ≤-150dBc@2×43dBm |
| პროდუქტი | აღწერა | ნაწილის ნომერი |
| RF ადაპტერი | 4.3-10 დედალიდან Din დედალ ადაპტერზე | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 დედალი-მამრი ადაპტერი | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 დედალი-N მამრობითი ადაპტერი | TEL-4310F.NM-AT | |
| 4.3-10 მამრობითი-DIN მდედრობითი ადაპტერი | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 მამრობითი-DIN მამრობითი ადაპტერი | TEL-4310M.DINM-AT | |
| 4.3-10 მამრობითი-N მდედრობითი ადაპტერი | TEL-4310M.NF-AT | |
| Din-ის დედალი-მამრიანი მარჯვენა კუთხის ადაპტერი | ტელ-დინფ.დინმა-ატ | |
| N დედალი-Din მამრობითი ადაპტერი | TEL-NF.DINM-AT | |
| N დედალი-N დედალი ადაპტერი | TEL-NF.NF-AT | |
| N მამრობითი-DIN მდედრობითი ადაპტერი | TEL-NM.DINF-AT | |
| N მამრობითი-DIN მამრობითი ადაპტერი | TEL-NM.DINM-AT | |
| N მამრობითი-N მდედრობითი ადაპტერი | TEL-NM.NF-AT | |
| N მამრობითი N მამრობითი მართი კუთხის ადაპტერი | TEL-NM.NMA.AT | |
| N მამრობითი N მამრობითი ადაპტერი | TEL-NM.NM-AT | |
| 4.3-10 დედალიდან 4.3-10 მამრობითი მართკუთხა ადაპტერი | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| DIN დედალი-DIN მამრობითი მარჯვენა კუთხის RF ადაპტერი | ტელ-დინფ.დინმა-ატ | |
| N დედალი მარჯვენა კუთხის N დედალთან RF ადაპტერი | TEL-NFA.NF-AT | |
| N მამრობითი 4.3-10 მდედრობითი ადაპტერი | TEL-NM.4310F-AT | |
| N მამრობითი-N მდედრობითი მარჯვენა კუთხის ადაპტერი | TEL-NM.NFA-AT |
ჩვენ ვართ საწარმო, რომელიც ორიენტირებულია მომხმარებლებისთვის მაღალი ხარისხის მომსახურებისა და პროდუქტების მიწოდებაზე. ჩვენი მომსახურება მოიცავს ელექტრონული პროდუქტებისა და აქსესუარების ფართო სპექტრს.
ჩვენი ხარისხის კონტროლის განყოფილება და მესამე მხარის ინსპექტირების სტანდარტები უზრუნველყოფს, რომ ჩვენს მიერ მოწოდებული ყველა პროდუქტი გაიაროს მკაცრი შემოწმება გაგზავნამდე. უმეტესი პროდუქტისთვის, როგორიცაა ლილვის მხტუნავები და პასიური კომპონენტები, ჩვენ ჩავატარეთ 100%-იანი ტესტირება იმის უზრუნველსაყოფად, რომ მათი მუშაობა მიაღწიოს უმაღლეს სტანდარტს.
იმისათვის, რომ მომხმარებლებმა უკეთ გაიცნონ ჩვენი პროდუქცია, ჩვენ უფასო ნიმუშებს ვთავაზობთ. გარდა ამისა, ჩვენ ასევე სიამოვნებით ვუჭერთ მხარს მომხმარებლებს ახალი პროდუქტების ერთობლივად შემუშავებაში და ვეხმარებით მათ ადგილობრივი ბაზრების განვითარებაში. ჩვენი მორგებული სერვისით შესაძლებელია მომხმარებლების კონკრეტული მოთხოვნების შესაბამისად მორგებული გადაწყვეტილებების შეთავაზება.
ჩვენი კომპანია ყოველთვის ორიენტირებული იყო მომხმარებლებისთვის მაღალი ხარისხის პროდუქციისა და მომსახურების მიწოდებაზე და მომხმარებლებთან გრძელვადიანი პარტნიორობის დამყარებაზე. ჩვენი მიზანია გავხდეთ თქვენი სანდო პარტნიორი და მოგაწოდოთ ყოვლისმომცველი მხარდაჭერა და მომსახურება ყველა სფეროში.
თუ თქვენ ეძებთ საიმედო მომწოდებელს, ჩვენ გვჯერა, რომ ჩვენი პროდუქტები და მომსახურება დააკმაყოფილებს თქვენს მოთხოვნებს. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ ჩვენს მომხმარებელთა მომსახურების გუნდს, რათა მეტი გაიგოთ ჩვენი პროდუქტებისა და მომსახურების შესახებ.

მოდელი:TEL-NF.DINM-AT
აღწერა
N დედალი DIN 7/16 მამრობითი ადაპტერი
| მასალა და მოოქროვილი | |
| ცენტრის საკონტაქტო პირი | სპილენძის / ვერცხლის მოოქროვილი |
| იზოლატორი | PTFE |
| კორპუსი და გარე გამტარი | თითბერი / შენადნობი, მოოქროვილი სამშენადებით |
| შუასადები | სილიკონის რეზინი |
| ელექტრო მახასიათებლები | |
| მახასიათებლები წინაღობა | 50 ომ |
| სიხშირის დიაპაზონი | DC~3 GHz |
| იზოლაციის წინააღმდეგობა | ≥5000 MΩ |
| დიელექტრიკული სიმტკიცე | ≥2500 ვ rms |
| ცენტრის კონტაქტის წინააღმდეგობა | ≤0.4 მმ |
| გარე კონტაქტის წინააღმდეგობა | ≤1.55 მმ |
| ჩასმის დაკარგვა | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0 გჰც |
| ტემპერატურის დიაპაზონი | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 დბც (2×20W) |
| წყალგაუმტარი | IP67 |
N ან 7/16 ან 4310 1/2″ სუპერ მოქნილი კაბელის ინსტალაციის ინსტრუქცია
კონექტორის სტრუქტურა: (სურ. 1)
ა. წინა თხილი
B. უკანა თხილი
C. შუასადები

გაშიშვლების ზომები ნაჩვენებია დიაგრამაზე (სურათი 2), გაშიშვლებისას ყურადღება უნდა მიექცეს:
1. შიდა გამტარის ბოლო ზედაპირი უნდა იყოს დახრილი.
2. მოაშორეთ მინარევები, როგორიცაა სპილენძის ქერქი და ბურუსები კაბელის ბოლო ზედაპირზე.

დალუქვის ნაწილის აწყობა: დაამაგრეთ დალუქვის ნაწილი კაბელის გარე გამტარის გასწვრივ, როგორც ეს ნაჩვენებია დიაგრამაზე (სურ. 3).

უკანა თხილის აწყობა (სურ. 3).

წინა და უკანა თხილი შეაერთეთ ხრახნებით, როგორც ეს ნაჩვენებია დიაგრამაზე (სურ. 5).
1. ხრახნების დამაგრებამდე, ო-რგოლზე წაუსვით საპოხი ცხიმის ფენა.
2. უკანა ხრახნი და კაბელი უძრავად დატოვეთ, ძირითადი კორპუსი უკანა კორპუსზე მიამაგრეთ. ძირითადი კორპუსის კორპუსი მაიმუნის გასაღებით მიამაგრეთ. აწყობა დასრულებულია.
